بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

امام جمعه شهر قدس: اقتدار نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران دنیا را مبهوت کرده است

حجت‌الاسلام جوکار گفت: اقدامات نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران دنیا را مبهوت کرده است و امروز نیروی دریایی ارتش قدرتی بی مانند و نماد اقتدار جمهوری اسلامی در دنیاست.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، حجت‌الاسلام جوکار گفت: اقدامات نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران دنیا را مبهوت کرده است و امروز نیروی دریایی ارتش قدرتی بی مانند و نماد اقتدار جمهوری اسلامی در دنیاست.

نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران هم در منطقه تأمین امنیت می‌کند و هم فراتر از منطقه در مقابل دشمن قدرت نمایی می‌کند. ناوگروه ۷۵ نیروی دریایی ارتش که آب‌های آزاد دنیا را سیر کرد و پیروزمندانه برگشت، موجب غرور و عزت ما شد و دشمنان را مات و مبهوت کرد.

 

مشروح مصاحبه:
https://namazjomeh.ir/showContent?contentId=10376

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت