بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

امام راحل احیاگر اسلام ناب محمدی (صلی‌الله علیه وآله) و پایه‌گذار و معلم مکتب “تفکر بسیجی”‌ بود

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،مراسم گرامیداشت شهدای امنیت وطن با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین جوکار، امام جمعه شهرستان قدس در مسجد امام حسین علیه السلام بلوار ۴۵ متری انقلاب برگزار شد.

در این مراسم امام جمعه شهرستان قدس ضمن تبریک هفته بسیج اظهار داشت: امام راحل احیاگر اسلام ناب محمدی (صلی‌الله علیه وآله) و پایه‌گذار و معلم مکتب “تفکر بسیجی”‌ بود.

ایشان افزود: بسیج؛ شجره طیبه است. ادامه داشتن ثمردهی درخت طیبه بسیج شما میوه‌های شیرین و کامبخش آن درخت طیب و طاهری هستید که امام بزرگوار با دست خود در این زمین غرس کرد، این ثمردهی همچنان ادامه دارد.

حجت الاسلام و المسلمین جوکار با توجه به اغتشاشات اخیر بیان کرد: دشمنان ایران اسلامی از سال پیش برنامه ریزی، سازماندهی و به نیروهایشان آموزش داده بودند.

امام جمعه شهرستان قدس گفت: رهبر انقلاب چندین مرتبه نسبت به فتنه بزرگ در سال ۹۸ هشدار داده بودند و دشمنان خبیث ابتدا سراغ دو بازویی مقاومت سوریه و لبنان رفتند و بعد به سراغ محور مقاومت آمدند یعنی ایران اسلامی آمدند و شکست خوردند.

حجت الاسلام و المسلمین جوکار خاطرنشان کرد: صف مردم این شهرستان از افراد فرصت طلب و اغتشاش گر که به دنبال ضربه زدن به اموال عمومی بودند، کاملا جداست.

امام جمعه شهرستان با اشاره به این‌که حمایت مقام معظم رهبری انسجام مردم را حفظ کرد و باعث شد تا صف آشوبگران از معترضان جدا شود،تصریح کرد: مردم دین خود را به انقلاب ادا کردند و علی‌رغم همه فشارها به صحنه آمدند اما انتظار مردم این است که مسئولان به فکر مردم باشند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت