بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

انجمن اسلامی باید جهت دهی فرهنگی از جنس انقلاب اسلامی داشته باشد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس ،صبح امروز؛ مسئول اتحادیه انجمن های دانش آموزی شهرستان با امام جمعه شهرستان قدس دیدار و گفتگو کرد.
حجت الاسلام و المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس اظهار داشت: انجمن اسلامی مجموعه ای از بهترین ها و ستاره های پر فروغ، دانش آموزان نخبه و پیشتاز در همه زمینه ها هستند.
ایشان بیان کرد: انجمن اسلامی باید جهت دهی فرهنگی از جنس انقلاب اسلامی داشته باشد.

امام جمعه شهرستان قدس گفت: انتظار میرود از انجمن که در جهت گام دوم انقلاب که خود سازی، جامعه پردازی و تمدن سازی سه کلید واژه اصلی بیانیه گام دوم است را بعنوان نقشه راه برای تربیت نیروهای در تراز انقلاب قرار دهد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت