بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

امام‌ جمعه شهرستان قدس: اندیشه و اقدام خیر داشتن یکی از مصادیق جهاد است

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، حجت‌الاسلام و المسلمین رضا جوکار، امام جمعه شهرستان قدس، ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت فاطمه سلام الله علیها در مراسم گرامیداشت شوراهای آموزش و پرورش، اظهار کرد: نام پیامبر(ص) با حرکت ولایتمداران حضرت زهرا(س) زنده ماند. حضرت زهرا(س) اولین شهیده در راه ولایت فقیه است.

وی بیان کرد: با گذشت چهار دهه از انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی، روز به روز شاهد عزت و سربلندی نظام هستیم. دشمن در مقابل جمهوری اسلامی ایستاده است. فشارهایی که آمریکا به ملت ایران وارد می کند مانند تهدیدها و تحریم های آنان شکست خورده است.

امام‌جمعه افزود: ملت با بصیرت ایران با حضور در ۲۲ بهمن نیز پاسخ کوبنده ای به جنگ رسانه ای که توسط دشمن آغاز شده، خواهد داد.

وی گفت: قدردانی از خانواده شهدا و جانبازان و کسانی که برای عزت مملکت جانفشانی کرده اند امری پسندیده است و اندیشه و اقدام خیر داشتن یکی از مصادیق جهاد است. همانطور که جهاد جان و مال در قرآن کریم نیز اشاره شده است.

حجت الاسلام و المسلمین جوکار تصریح کرد: شوراهای آموزش و پرورش با توجه به میزان توان، تفکر، نفوذ کلام و اندیشه خود، خالصانه در راه پیشرفت نظام آموزش و پرورش فعالیت داشته و سیاست‌های این نظام را در زمینه فکری و فیزیکی فراهم می کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت