بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

اهدای دستبند طلا، کار زیبای بانوی شهرقدسی

بانوی شهرقدسی با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان قدس، دستبند طلای خود را جهت هزینه در ساخت صحن حضرت زینب سلام‌الله‌علیها در کربلای معلی در اختیار حجت‌الاسلام و‌المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس گذاشت که ایشان نیز به ستاد بازسازی عتبات عالیات داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، بانوی شهرقدسی با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان قدس، دستبند طلای خود را جهت هزینه در ساخت صحن حضرت زینب سلام‌الله‌علیها در کربلای معلی در اختیار حجت‌الاسلام و‌المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس گذاشت که ایشان نیز به ستاد بازسازی عتبات عالیات داد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت