بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: پنج شنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

اهدای ۲۴ ست کامل جهیزیه به نوعروسان در نمازجمعه شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، در سالروز پیوند آسمانی امام علی علیه السلام و حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها با عنایت امام مهربانی ها حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام و پیگیری کانون خدمت رضوی شهرستان ، کمیته امداد امام خمینی ره ،امام جمعه ،فرماندار،شهردار و خیرین گرانقدر ،۲۴ ست جهیزیه شامل ۱۷ قلم کالای اساسی برای نوعروسان محترم تامین و پس از اقامه نماز جمعه تقدیم آنان شد.

حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این مراسم اظهار داشت:واسطه‌گری در امر ازدواج از امور مورد سفارش اسلام و فراهم سازی مقدمات ازدواج جوانان وظیفه‌ای همگانی است که باید در سطح عموم بصورت واسطه گری و کمک به مقدمات ازدواج انجام گیرد و در سطح نخبگان بصورت جهاد تبیین و پاسخ به شبهات جوانان و امیدآفرینی و در سطح مسیولان بصورت تلاش برای تحقق و اجرای قانون حمایت از ازدواج ،خانواده و جمعیت و جوانی انجام پذیرد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت