بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

اولین جلسه شورای اداری شهرستان قدس در سال ۹۸/ تصویری

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، اولین جلسه شورای اداری شهرستان قدس در سال ۹۸ با حضور امام جمعه، نماینده مردم حوزه مشق در مجلس شورای اسلامی، رئیس دادگستری، فرماندار، شهردار، اعضای شورای اسلامی و سایر مسئولین شهری در سالن جلسات فرمانداری قدس پیش از ظهر امروز برگزار شد.

در پایان جلسه به مناسبت روز ملی شوراها از اعضای شورای اسلامی شهر، روستا و بخش و اعضای ستاد مدیریت بحران تجلیلی و قدردانی شد.

 

انتهای پیام/

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت