بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

اولین جلسه پیشگیری از وقوع جرم و تخلف در فضای مجازی با حضور امام جمعه شهرستان قدس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح دیروزاولین جلسه پیشگیری از وقوع جرم و تخلف در فضای مجازی با حضور امام جمعه شهرستان قدس، نماینده مجلس شورای اسلامی، رئیس دادگستری، دادستان، فرمانده سپاه، مسئول پلیس فتا، رییس شورای اسلامی شهر، معاونت خدمات شهر شهرداری، رئیس آموزش و پرورش، مسئول امور مساجد، ارشاد اسلامی و حراست دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این جلسه اظهار داشت: علت وقوع جرم، فقر فرهنگی و اقتصادی است و باید در این زمینه فقرزدایی شود.
وی افزود: امروز فضای مجازی یک فضای حقیقی در صحنه زندگی مردم است و بعنوان یک فرصت باید مدیریت شود.
امام جمعه شهرستان قدس گفت: بودجه ها و فعالیت های فرهنگی باید هدفمند شود.
حجت الاسلام و المسلمین جوکار با اشاره به حوزه آموزش بیان کرد: با آموزش و اطلاع رسانی در سطح خانواده ها، مدارس، مساجد و تبلیغات محیطی میتوان آمار جرائم کاهش و پیشگیری نمود و همچنین سواد رسانه ای مردم هم باید ارتقاء پیدا کند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت