بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

اگر می‌خواهید به جایی برسید و تمدن ساز شوید، معلم را احترام و به درس معلم عمل کنید

امام جمعه شهرستان قدس خطاب به دانش‌آموزان؛ اگر می‌خواهید به جایی برسید و تمدن ساز شوید، معلم را احترام و به درس معلم عمل کنید

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،پیش از ظهر روز گذشته، در آستانه سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری، حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس، آقای گلیکانی فرماندار، سرگرد حفیظی فرمانده سپاه و مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان، با حضور در مدرسه نمونه دولتی فرنو، از معلمان، معاونین و مدیر این مدرسه تجلیل و تقدیر به عمل آوردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این دیدار، اظهار داشت: معلمان جهادگران عرصه تعلیم و تربیت هستند و باید تقدیر از آنان به یک فرهنگ همه‌گیر در جامعه تبدیل شود.

وی در پایان خطاب به دانش‌آموزان خاطرنشان کرد: نتیجه زحمات و تلاش های معلمان زحمتکش و دلسوز است که باعث پرورش مدیران و مسئولان و دیگر اقشار جامعه می‌شود. اگر می‌خواهید به جایی برسید و جزو آینده سازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشید، مقام معلمان را ارج نهید و به درس های گفتاری و رفتاری آنان عمل کنید.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت