بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

ایجاد باغ موزه دفاع مقدس با جدیت دنبال شود

امام جمعه شهرستان قدس: یادمان شهدای گمنام ظرفیت تبدیل شدن به قطب فرهنگی را دارد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،عصر امروز، جلسه هیات امنای یادمان شهدای گمنام بوستان حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه الشریف در سالروز میلاد با سعادت کریم اهل‌بیت امام حسن مجتبی علیه السلام، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس، آقای گلیکانی فرماندار، سرگرد حفیظی فرمانده سپاه،نماینده نیروی انتظامی، شهردار، اعضای شورای اسلامی و جمعی دیگر از اعضای این هیئت امنا، در یادمان شهدای گمنام برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این جلسه ضمن تبریک ولادت امام حسن مجتبی علیه‌السلام اظهار داشت: موقعیت این پارک و یادمان، ویژه است. این مکان از نظر اقتدار حاکمیتی، از نظر برخورداری از مجموعه های حوزه و پایگاه بسیج، کلانتری و دیگر مجموعه ها که نماد و مظهر اقتدار و آبرو هستند، بسیار حائز اهمیت است.

وی افزود: باید مجموعه های سپاه و بسیج با همکاری و همیاری نیروی انتظامی، طی عملیاتی مشترک، این پارک را پاکسازی کنند و در ادامه نیز با مراقبت های ویژه این پاکسازی را حفظ کنند و یادمان شهدای گمنام نیز ظرفیت تبدیل شدن به قطب فرهنگی شهر را دارد.

وی در پایان تصریح کرد: پس از انجام عملیات مشترک، باید اقدامی موثر برای ارتقای فرهنگی این مجموعه (بوستان حضرت ولیعصر ارواحنافداه) انجام شود. احداث باغ موزه دفاع مقدس که چندین سال از عنوان شدن آن می‌گذرد ولی متاسفانه روی زمین مانده، به راحتی می‌تواند این ارتقای فرهنگی را انجام دهد؛ بنابراین باید هرچه زودتر این ۲ اقدام موثر انجام شود.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت