بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

ایران یکپارچه در کنار سپاه ایستاده است/ بازنده این بازی مذبوحانه، آمریکای جنایتکار است

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، حجت‌الاسلام‌والمسلمین رضا جوکار امام‌جمعه شهرستان قدس ظهر امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز این هفته در مصلا نماز جمعه شهرستان قدس با محکومیت اقدام اخیر دولت آمریکا اظهار داشت: دولت آمریکا، تروریست پرور ترین دولت در جهان بوده و با بررسی شکست‌های اخیر آن‌ها در منطقه دلیل دشمنی آمریکا با سپاه پاسداران مشخص می‌شود.

وی افزود: دشمن می‌خواهد چراغ ۴۰ ساله انقلاب اسلامی ایران را خاموش کند ولی هرگز موفق نخواهد شد و رئیس‌جمهور قمارباز آمریکا این اقدام وقیحانه را در حمایت تبلیغاتی از نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی انجام داد تا در انتخابات پارلمانی به او کمک کند.

امام‌جمعه قدس بیان داشت: دلیل دیگر این اقدام آمریکا به دلیل شکست‌ها و سیلی‌های بسیاری است که آن‌ها از سپاه جمهوری اسلامی ایران و سردار رشید اسلام، سردار سلیمانی و نیروهای سپاهی خورده‌اند و رهبری انقلاب نیز دلیل این خصومت آن‌ها را پیشگامی سپاه درصحنه‌های مختلف کمک و دفاع از کشور و انقلاب اسلامی اعلام کردند.

جوکار گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک‌نهاد نیست بلکه نماد انقلاب است‌ و انقلاب ما با سپاه شناخته می‌شود و به همین جهت با سپاه دشمنی می‌کنند زیرا در عرصه‌های مختلف از سپاه زخم و شکست‌خورده‌اند و پیامدهای این اقدام مذبوحانه، واکنش جمهوری اسلامی و مقابله‌به‌مثل آن است که ارتش و نیروهای نظامی آن‌ها تروریسم اعلام شد و جان نیروهای خود را در منطقه با این اقدام به خطر انداختند.

وی ادامه داد: بازنده این بازی خود آمریکا است و  اگر بخواهند کوچک‌ترین غلطی و خطایی علیه ملت ما انجام دهند، خلیج‌فارس را با خون آن‌ها رنگین و تنگه هرمز را تبدیل به گورستانی برای آن‌ها خواهیم کرد.

امام‌جمعه شهرستان قدس خاطرنشان کرد: ایران یکپارچه و تمام‌قد در کنار سپاه ایستاده و باافتخار لباس سپاهی می‌پوشیم و یک‌صدا می‌گوییم یک سپاهی هستیم و یکپارچگی خود را با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام می‌کنیم.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت