بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

بازدید از مجموعه خانه پدری (توانبخشی اعصاب روان مزمن)

آیت الله سید هادی علم الهدی، حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار با همراهی جمعی از مسئولین و خیرین از مجموعه خانه پدری (توانبخشی اعصاب روان مزمن) بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،آیت الله سید هادی علم الهدی، تولیت مدرسه علمیه آیت الله علم الهدی(ره) بهمراه حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس، جناب آقای گلیکانی فرماندار، نیکخواه معاون سیاسی انتظامی فرماندار، مدیر بهزیستی و جمعی از خیرین از مجموعه خانه پدری (توانبخشی اعصاب روان مزمن) بازدید کردند.

حضرت آیت الله علم الهدی کار این زوج پزشک که اقدام به راه‌اندازی چنین مرکزی برای نگهداری بیماران اعصاب و روان نموده اند را مصداق جهاد دانست و از مسئولین شهرستان خواست نسبت به حل مشکلات این مجموعه اقدام نمایند.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این بازدید اظهار داشت: در این اوضاع و احوال که برخی افراد به دنبال ایجاد فعالیت های تولید کننده ثروت هستند دو زوج پزشک وقت و سرمایه خود راه در راه خدمت به معلولان اعصاب و روان گذاشتند و این مصداق عشق و ایثار است و همه مسئولین و خیرین وظیفه دارند از چنین مراکزی حمایت نمایند و مشکلات این عزیزان را مرتفع نمایند.

در پایان این بازدید نسبت به حل مشکلات این مجموعه تصمیماتی اتخاذ گردید.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت