بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

بازدید امام جمعه از مدرسه فوتبال شهرداری قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس ،صبح امروزحجت الاسلام و المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس به همراه مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری از آکادمی فوتبال شهرداری قدس بازدید کرد.
وی از ظرفیت های ورزشی آکادمی فوتبال باشگاه شهرداری قدس در این مجموعه ابراز رضایت کرد و اظهار داشت: نوجوانان علاقمند و مستعد شهر در مجموعه ای مطمئن با امکانات خوب و برخورداری از کادر فنی با تجربه نوید روز های خوش و امیدوار کننده آینده را می دهد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت