بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

بازدید امام جمعه شهرستان قدس از آرامستان بهشت فاطمه(س)

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس ،پیش از ظهر امروز امام جمعه شهرستان قدس به همراه جمعی از مسئولان از آرامستان بازدید کرد،در این بازدید حجت الاسلام و المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس ضمن خدا قوت به مدیر عامل و کارکنان آرامستان، از زحمات جهادی عزیزان تشکر کرد.

در ادامه این بازدید حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس و همراهان ضمن زیارت قبور شهدا از نحوه کفن و دفن اموات نیز بازدید و نکات لازم را بیان نمودند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت