بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

بازدید امام جمعه همراه با ائمه جماعات از بیمارستان در حال ساخت۱۶۰ تخت خوابی شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، حجت‌الاسلام‌ و المسلمین جوکار، امام جمعه به همراه واثقی، فرماندار جدید شهرستان قدس و ائمه جماعات مساجد، نماینده مجلس شورای اسلامی از روند ساخت بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی بازدید کردند.
حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار با اشاره به سخن رهبری درباره کار جهادی افزود: پیشرفت کار ساخت بیمارستان نمونه تحقق شعار کار جهادی است و امیدواریم تا پایان سال به اتمام برسد و بیمارستان ۱۲ بهمن نیز توسعه خواهد یافت.‌
امام جمعه تصریح کرد: با ساخت این بیمارستان و توسعه بیمارستان ۱۲ بهمن، بخشی از مشکلات بهداشت و درمان برطرف خواهد شد.

 

 

 

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت