بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: جمعه ۰۴ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

بازدید سرزده امام جمعه شهرستان قدس از اداره اوقاف و امور خیریه

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، صبح امروز امام جمعه شهرستان قدس از اداره اوقاف و امور خیریه بصورت سرزده بازدید کرد.

امام جمعه شهرستان قدس در ادامه بازدید با رییس اداره اوقاف و امور خیریه دیدار و ضمن تاکید بر تسریع در امور ارباب رجوع اظهار داشت: خدمت به مردم و تسریع در روند امور رضایتمندی بیشتر مردم و از بین بردن توطئه های دشمن را بهمراه خواهد داشت.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت