بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

بازدید مسئولان شهری از کارگاه تولیدی پوشاک، به مناسبت روز جهانی کار و کارگر

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح امروز، حجت‌الاسلام و‌المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس بهمراه آقای گلیکانی فرماندار، رئیس اداره صمت و سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به مناسبت گرامیداشت روز و هفته کار و کارگر از یکی از کارخانجات تولیدی پوشاک شهرستان، بازدید کردند.

مسئولین حاضر در این بازدید، با اهدای شاخه گل هایی به نیرو های مشغول در این مرکز، مقام کارگر را ارج نهاده و این روز را به آنان تبریک گفتند.

دلایل انتخاب این مرکز برای بازدید روز جهانی کار و کارگر، موفقیت های چشم گیر این مجموعه بوده؛ شروع به کار این مجموعه با ۵ نیرو در سال ۹۲ بوده که در حال حاضر این تعداد به ۹۰۰ نفر افزایش یافته که بیشتر این کارکنان، زنان سرپرست خانوار هستند. همچنین این مجموعه تولیدی با ارائه کیفیت و خدمات مطلوب و درج نام ایران بر محصولات خود ،توانسته در کشور ترکیه و برخی کشورهای دیگر که از نامداران حوزه پوشاک هستند، شعبه فعال داشته باشد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت