بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

با برنامه های فرهنگی و هنری، نوجوانان را نسبت به توطئه های دشمن آگاه کنید

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، سید امیر حسینی مدیر حوزه هنری شهرستان قدس با حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان دیدار و درخصوص فعالیت های نوجوانان در قرارگاه فرهنگی نماز جمعه و کسب مقام دختران نوجوان در مسابقات تئاتر‌ گفتگو کردند.

امام جمعه شهرستان قدس در این دیدار ضمن تشکر از فعالیت های هدفمند و موثر حوزه هنری انقلاب اسلامی اظهار داشت: هنر، جذاب، موثر و ماندگار است لذا تلاش کنید نوجوانان را که مورد طمع دشمن هستند از راه هنر نسبت به توطئه های دشمن آگاه کنید و فقط به جذب نوجوانان مسجدی بسنده نکنید و از طریق مدارس نسبت به جذب و آموزش دانش آموزان اقدام کنید.

ایشان همچنین افزود: امروز هنر را بعنوان یکی از ابزارهای مهم جهاد تبیین بدانید و بر روی رشته های مختلف هنری سرمایه گذاری کنید.

حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار در پایان کسب رتبه برتر نوجوانان قرارگاه فرهنگی نماز جمعه شهرستان در رشته تئاتر را تبریک گفت و از اقدامات ارزنده حوزه هنری انقلاب اسلامی شهرستان تشکر نمود.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت