بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

با معارفه مسئولین جدید، باید به سمت تعالی حرکت کنیم

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،عصر امروز مراسم تودیع و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه، وحید گلیکانی فرماندار، فرمانده سپاه، حراست شهرداری و دهیاران در فرمانداری شهرستان قدس برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در مراسم تودیع و معارفه بخشدار مرکزی ضمن بیان روایتی از معصومین علیهم‌السلام اظهار کرد: هر مسئولی، آمد و رفتی دارد، میزان تأثیرگذاری افراد است که مهم و به یادگار می‌ماند.

وی افزود: همانطوری که امیرالمومنین علی علیه‌السلام می‌فرمایند “فرصت ها چون ابر می‌گذرند”، فرصت خدمت نیز با تمام سختی‌ها و آسانی‌ها می‌گذرد و در این بین این مهم است که خدمتگزاری مان، همراه با رضایت مردم از راه درست باشد.

امام جمعه شهرستان قدس در ادامه با اشاره به اینکه رهبری از تعویض مسئولین به عنوان گردش نخبگانی یاد کرده است و جزو امتیازات کشور می‌دانند، گفت: تعویض و رفت و آمد مسئولین باید منجر به تعالی بیشتر و خدمت مضاعف به مردم گردد.

وی در پایان ضمن آرزوی توفیق برای بخشدار جدید و تشکر از زحمات بخشدار سابق که اهل نماز جمعه و از متدینین بودند، تصریح کرد: امیدوارم راه پرافتخار بخشدار قبلی، با حمایت های پشتوانه قوی مدیریتی، ادامه پیدا کند.

گفتنی است در این مراسم آقای “قربان نجفی” تودیع و آقای “رضا حیدری” به عنوان بخشدار جدید شهرستان معارفه شد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت