بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

با کمک خیرین حوزه علمیه باقرالعلوم (علیه السلام) صورت گرفت؛

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،اصل ریشه کار جهادی در مرام و سیرت امیرالمؤمنین علیه السلام است، همانگونه که امیرالمؤمنین فرمودند کل دنیا برای من بی ارزش است مگر آنکه گره‌ای از مظلومی باز شود.
#جهاد_ادامه_دارد….

باشروع فصل سرما و با هدف کمک به نیازمندان و در راستای کمک‌های مؤمنانه همزمان با میلاد با سعادت حضرت زینب (سلام الله علیها) با کمک خیرین حوزه علمیه باقرالعلوم (علیه السلام)۳ دستگاه بخاری‌گازی خریداریی شدکه ۲دستگاه آن تقدیم مرکزی نیکوکاری حضرت خدیجه سلام الله علیها مصلی شهر قدس و۱دستگاه آن به خانواده دیگری تقدیم شد.
لازم بذکراست که درپاییزامسال درمجموع شش عددبخاری به کمک خیرین حوزه علمیه(علیه السلام) به نیازمندان تقدیم شده است.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت