بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

بخشی از مسکن ملی را در اختیار مردم این شهرستان قرار دهید

مطالبه امام جمعه شهرستان قدس از رییس جمهور محترم: بخشی از مسکن ملی را در اختیار مردم این شهرستان قرار دهید

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار امام جمعه شهرقدس در جلسه شورای اداری شهرستان های غرب استان که با حضور ریاست محترم جمهوری برگزار شد، با تاکید بر لزوم حل مشکل حریم رودخانه کرج و ارتقاء زیرساخت های انتظامی و تقویت نیروی انسانی و تجهیزات اظهار کرد: یکی از مطالبات مردم منطقه اتصال به خط مترو است که فقط سه کیلومتر با مترو فاصله داریم.

امام جمعه شهرستان قدس همچنین افزود: حدود دوسوم شهر قدس جزء بافت فرسوده است که پیشنهاد میکنیم چند هزار واحد از مسکن ملی را در اختیار مردم شهرستان قدس قرار گیرد.

وی با اشاره به ضعف زیرساخت‌های فرهنگی به افزایش مدارس و همت دولت جهت تکمیل ساخت مصلی شهرقدس اشاره و گفت: غرب استان تهران نیازمند ایجاد مرکز تخصصی امامت و مهدویت و همکاری بنیاد مستضعفان در تامین زمین است.

امام جمعه شهرقدس به انجام اقدامات جدی جهت رفع فقر مطلق اشاره کرد و افزود: طرح پدافند غیرعامل خانواده با همکاری دولت و استفاده از ظرفیت خیرین می تواند با ایجاد اشتغال، فقر را ازبین ببرد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت