بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

برای همه روشن است که آرمان بلند جمهوری اسلامی ایران آزاد سازی قدس شریف است و به مسئله فلسطین بعنوان ناموس اسلام نگاه کنیم

صبح امروز مدیر خبرگزاری بین المللی قدس و دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین شهرستان با امام جمعه شهرستان قدس دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس ضمن تبریک به مناسبت هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله اظهار داشت: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله یکی از مشترکات امت اسلام است که نقش ویژه ای در ایجاد وحدت داشته است.
ایشان خاطر نشان کرد: برای همه روشن است که آرمان بلند جمهوری اسلامی ایران آزاد سازی قدس شریف است و به مسئله فلسطین بعنوان ناموس اسلام نگاه کنیم.
امام جمعه شهرستان قدس با اشاره به نامگذاری هفته وحدت و روز قدس توسط امام خمینی(ره) بیان کرد: نامگذاری هفته وحدت پادزهری بود برای خنثی کردن توطئه های دشمن و آثار مبارک هفته وحدت در طول سال در جامعه جاری است.
حجت الاسلام و المسلمین جوکار با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی گفت: در جهت آماده سازی جهان برای ظهور و تمدن سازی شهرقدس با ظرفیتی که دارد می تواند بازوی باشد.
امام جمعه شهرستان قدس گفت: المان قدس با پیگیری های انجام شده در شورای فرهنگ عمومی شهرستان مصوب شد و توسط شهرداری قدس در ورودی شهر نصب شود تا درخششی برای منطقه داشته باشد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت