بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

برپایی میز خدمت تمام ادارات و دستگاه ها

امام جمعه شهرستان قدس: برپایی میزخدمت ادارات در نماز جمعه، تجلی پیوند مسئولین با مردم در سایه نماز جمعه است.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،برپایی میزخدمت فرمانداری و تمام ادارات شهرستان قدس به مناسبت هفته نماز جمعه پیش از ایراد خطبه های عبادی-سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان

امام جمعه شهرستان قدس گفت: نماز جمعه، دلها را گره زده و مردم و مسئولین را ذیل یک خیمه‌گاه قرار داده است. امروز نمازجمعه به پایگاه خدمت تبدیل شده است.

وی افزود: ستون های نماز جمعه، به ستون های پاسخگویی مسئولین به مردم و صحن نماز جمعه به میدان اخوت بین مردم و مسئولان تبدیل شده است و این از برکات این خمیه‌گاه و انقلاب است.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت