بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

برپایی میز خدمت پلیس در مصلی شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، به مناسبت هفته نیروی انتظامی در راستای خدمت رسانی و پاسخگویی صریح و شفاف به مطالبات، خواسته ها و مشکلات مردم میز خدمت در مصلی پیش از اقامه نماز جمعه در شهرستان قدس برپا شد.

در این میز خدمت روسای پلیس‌های تخصصی از جمله پلیس پیشگیری، مبارزه با مواد مخدر، آگاهی، فتا، امنیت اخلاقی، منابع انسانی، راهنمایی و رانندگی، یگان ویژه، روسای کلانتری ۱۱، ۱۲ و ۱۳ ، مسیول عقیدتی سیاسی، ستاد فرماندهی نیروی انتظامی برای پاسخگویی به شهروندان حضور داشتند. همچنین خدمات مشاوره خانواده، فردی، انتظامی، حقوقی و خدمات بهداشتی ارائه شد و آثاری با موضوعات کنترل خشم و عفاف و حجاب به نمایش گذاشته شد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت