بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

برپایی نماز جماعت در مدرسه یک محله فاقد مسجد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،شامگاه امروز، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس،حجت الاسلام مرادی رییس اداره تبلیغات اسلامی، وحید محرمی رئیس اداره آموزش و پرورش، معاونت اجتماعی سپاه ،اولین نماز جماعت محله اسلامی محمدآباد در مدرسه شهید مجتبی حسینی با حضور پرشور و چشمگیر جمعی از بسیجیان و مردم این محله، اقامه شد.

لازم بذکر است در این محله پرجمعیت مسجد وجود ندارد که با پیگیری امام جمعه شهرستان قدس اولین نماز جماعت در حیاط مدرسه اقامه و امام جماعت محله توسط امام جمعه شهرستان معرفی گردید.

حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار اظهار داشت: مهم ترین کار فرهنگی در این مقطع، اقامه با شکوه نماز جماعت و تلاش برای جذب مردم خصوصا نوجوانان و جوانان به نماز جماعت و زمینه سازی برای ساخت مسجد در این محله است.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت