بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

برگزاری جشنواره طبخ غذای سنتی در شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،جشنواره طبخ غذای سنتی با هدف ترویج فرهنگ طبخ غذای سالم و اسلامی، ترویج نقش مادر و همسر، مقابله با فست فود و کمک به سلامت تغذیه در خانواده، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس برگزار شد.

گفتنی است این جشنواره به نفع نیازمندان محله اسلامی ولیعصر (عج) در مسجد و حسینیه بیت الاحزان فاطمه زهرا سلام الله علیها به همت پایگاه بسیج خواهران حضرت ساره انجام شد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت