بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

برگزاری جشن عقد و ازدواج آسان در عیدالله‌الاکبر

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،به مناسبت سالروز عیدالله الاکبر عید سعید غدیر خم، مراسم جشن عقد و ازدواج زوج جوان و قرآنی شهرقدسی در مصلی نماز جمعه این شهرستان در معیت پرچم متبرک رضوی برگزار شد.

این مراسم ویژه و پرنشاط با سخنرانی دکتر سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور و همچنین حجت الاسلام والمسلمین نوری معاون سازماندهی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، همخوانی و مدیحه سرایی و اجرای سرود سلام فرمانده، به درخواست این زوج حافظ قرآن، اجرا شد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت