بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

برگزاری جلسه تفسیر ویژه علما شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح روز گذشته، سلسله‌ جلسات تفسیر قرآن کریم ویژه روحانیون شهرستان قدس توسط حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه، برگزار شد.

وی در این جلسه، ذیل آیه ۱۸ سوره احزاب اظهار کرد: عده‌ای امروز هم مثل دوران جنگ احزاب مردم را در نبرد اقتصادی نسبت به ایستادگی در مقابل دشمن دلسرد و روحیه آنان را تضعیف می‌کنند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت