بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

برگزاری جلسه هفتگی ستاد نماز جمعه

رییس ستاد نماز جمعه شهرستان قدس: ستاد نماز جمعه باید نقش‌آفرین و منشأ تحول باشد/ تلاش برای جریان‌سازی فرهنگی

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،عصر امروز جلسه هفتگی ستاد نماز جمعه شهرستان قدس با حضور رییس ستاد و معاونت ها در سالن جلسات دفتر امام جمعه برگزار شد.

عذیری، رئیس ستاد نماز جمعه شهرستان قدس در این جلسه اظهار داشت: ستاد نماز جمعه گرچه تشکیلات اداری است اما منحصر به روز جمعه نیست و ماحصل زحمات ما در طول یک هفته باید روز جمعه متجلی شود و تمام زحماتی که اعضای این ستاد در طی هفته متحمل می‌شوند نمود آن در روز جمعه متجلی خواهد شد.

وی با بیان اینکه نماز جمعه با عظمت و باشکوهی در شهرستان قدس برگزار می‌شود نیاز به برنامه‌ریزی و تلاش مضاعفی دارد و باید حرکت‌های جدیدی در آن شکل بگیرد، گفت: در مجموعه فعلی ستاد نماز جمعه احساس می‌کنیم نیاز به تحرک بیشتری توسط جوانان داریم.

عذیری درخصوص اجتماعی و مردمی بودن ستاد گفت:‌ ستاد نماز جمعه هیچگونه ردیف بودجه دولتی ندارد و باید از ظرفیت‌های مردمی استفاده کند و هر کسی بنا به تخصصی که دارد می‌تواند در این ستاد نقش‌آفرینی کند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت