بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

برگزاری مراسم شبی با امیرالمومنین علیه‌السلام در زورخانه شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،شامگاه روز گذشته، مراسم شبی با امیرالمومنین علی علیه‌السلام به یاد شهدای پهلوان و در آستانه لیالی قدر، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس، آقای گلیکانی فرماندار، رئیس اداره ورزش و جوانان، اعضای شورای شهر و جمعی از ورزشکاران و ورزش دوستان شهرستان، در زورخانه حضرت ولیعصر ارواحنافداه، برگزار شد.

این مراسم با هنرنمایی پهلوانان ورزش باستانی و تجلیل از خانواده مرحوم دمیرچیلو از ورزشکاران این رشته که به تازگی دارفانی را وداع گفته بود، همراه بود.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت