بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

برگزاری مسابقات مینی فوتبال به مناسبت هفته بسیج

مسابقات مینی فوتبال به مناسبت هفته بسیج در شهرستان قدس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،عصر دیروز مسابقات مینی فوتبال پایگاه های منتخب بسیج با همت کانون مداحان و با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری، به مناسبت هفته بسیج برگزار شد.

در انتهای این مسابقات از تیم های شرکت کننده که هر کدام به نیابت از شهیدی شرکت داشتند، توسط حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری قدس و جمعی از علاقمندان به ورزش فوتبال و پیشکسوتان، تجلیل شد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت