بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

برگزاری نشست مشورتی جوانان با امام جمعه شهرستان قدس

نشست مشورتی جوانان با امام جمعه شهرستان قدس با موضوع تبیین راهکار های ازدواج موفق و با حضور فرماندار محترم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس، ضمن تبریک حلول ماه ذی الحجه و ایام پیوند آسمانی و نورانی حضرت علی علیه السلام و حضرت زهرا سلام الله علیها اظهار داشت: اگر مسئولان شعار حمایت از جوانان را می‌دهند باید عمل کنند و شما جوانان در راستای ترویج فرهنگ ازدواج آسان و تحقق این امر مهم راهکار و ایده پردازی کنید.

وی افزود ازدواج موفق چهار ویژگی دارد:
۱. بهنگام
۲. آگاهانه
۳. ازدواج آسان
۴. ازدواج پایدار

در این جلسه تعدادی از جوانان نظرات خود در خصوص فرهنگ واسطه گری و مقابله با تجمل‌گرایی و ترویج ازدواج آسان را در حضور امام جمعه و فرماندار شهرستان مطرح کردند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت