بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

بسیج دانشجویی محل آرامشی برای درد دل و شنیدن مشکلات دانشجویان و پیگیری باشد

در آستانه ی فرا رسیدن ۱۶ آذر روز دانشجو، حجت الاسلام و المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس ضمن دیدار از بسیج دانشجویی به بسیجیان خدا قوت و اظهار داشت: بسیج دانشجویی محل آرامشی برای درد دل و شنیدن مشکلات دانشجویان و پیگیری باشد.

امام جمعه شهرستان قدس در ادامه به مسئولین بسیج دانشجویی توصیه کرد: ایجاد تریبون آزاد، کرسی های آزاد اندیشی و ارتباط صمیمی با دانشجویان تقویت شود.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت