بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

بهداشت و درمان اساسی ترین و و زیربنایی ترین مسئله در جامعه است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح امروزجلسه هیات امنای پروژه ساخت بیمارستان ۱۶۰ تخت خوابی با امام جمعه شهرستان قدس برگزار شد.

در این جلسه هیات امنای بیمارستان گزارشی از روند پیشرفت پروژه ارائه کردند.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس با اشاره به نقش مهم و اساسی بهداشت و درمان اظهار داشت: بهداشت و درمان اساسی ترین و و زیربنایی ترین مسئله در جامعه است.

ایشان با تاکید بر تجهیز بیمارستان و جذب نیروی انسانی بومی بیان داشت: مسئله مسیر دسترسی به بیمارستان هر چه زودتر باید رفع و زمان قطعی افتتاح بیمارستان مشخص شود.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت