بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۲ مهر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

​بهره‌برداری از خط انتقال آبرسانی به شهرستان قدس

خط انتقال آ‌برسانی به شهرستان قدس همزمان با هفته دولت و یک‌سالگی دولت سیزدهم، با حضور وزیر نیرو به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،در چهارمین روز هفته دولت، خط انتقال آ‌برسانی از تصفیه خانه شماره ۶ تهران به شهرستان قدس، با حضور علی اکبر محرابیان وزیر نیرو، منصوری استاندار، امام جمعه، فرماندار و دیگر مسئولین شهرستانی به بهره برداری رسید.

بر این اساس، با بهره‌برداری از این خط انتقال، ۲۱۰ لیتر در ثانیه به میزان تولید آب شرب در این شهرستان افزوده می‌شود و افت فشار شبکه آ‌ب‌رسانی این شهرستان بهبود می‌یابد.

همچنین این خط انتقال به طول ۴۰۴۰ متر و با لوله‌هایی از جنس چدن داکتیل ۵۰۰ میلی‌متری اجرا شده که با اعتباری افزون بر ۴۳۰ میلیارد ریال و از محل اعتبارات جاری است.

شایان ذکر است که مدت زمان انجام این پروژه فقط در چند ماه بوده و به اظهار مسئولین مربوطه از عید سعید فطر آغاز گردیده است

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت