بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

به مناسبت هفته قوه قضائیه صورت گرفت؛دیدار اصحاب قضاءبا امام جمعه شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح امروز اصحاب قضاء به مناسبت روز قوه قضائیه و هفته عدالت در سالن جلسات دفتر امام جمعه با حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس دیدار کردند .در این دیدار امام جمعه ضمن عرض خیر مقدم به رئیس دادگستری ،دادستان و هیئت همراه و با گرامیداشت یاد و نام امام راحل(ره)و شهداء عظیم الشان به خصوص شهید والا مقام بهشتی و هفتاد و دو تن از یاران صدیق امام راحل  که به فیض شهادت نائل شدند ،هفته عدالت را به مردم و مجریان عدالت و زحمت کشان دستگاه قضا تبریک گفت .

وی گفت :پیروزی غرور آفرین سپاه پاسداران و قبل از آن نیروهای وزارت اطلاعات را که سه سیلی محکم جمهوری اسلامی در ده روز گذشته بود باید تبریک عرض کرد و به خود بالید ،در ادامه وی افزود:سیلی اول را رهبر انقلاب به ترامپ نواخت که صدا و پس لرزه های آن در دنیا بازتاب جهانی داشت ،سیلی دوم را وزارت اطلاعات به گوش سازمان سیا نواخت که آنها خودشان را قوی ترین شبکه امنیتی و اطلاعاتی دنیا می دانند،اما طبق آیه شریفه (یدالله فوق ایدیهم )دست خدا هرکجا باشد دست برتر آنجاست و اقتدار امنیتی و اطلاعاتی جمهوری اسلامی به رخ آنها کشیده شد .

وی اظهار کرد:سیلی سوم را ارتش و سپاه مشترکا به گوش نیروهای نظامی و هوایی آمریکا نواختند و با اقتدار و شجاعت و به موقع وقتی دیدند که پهباد جاسوسی آمریکا در حال ورود به مرز جمهوری اسلامی است بعد از اعلام اخطار اورا سرنگون کردندو ما امیدواریم که مسئولین کشورمان به فرمانده این عملیات نشان شجاعت و لیاقت بدهند .

وی افزود:آمریکایی ها در همین تیر ماه هواپیمای مسافربری ما را مورد هدف قرار دادند و به فرمانده آن ناو نشان افتخار دادند ، وی یادآور شد :ششم تیر که سالروز سوءقصد به جان رهبر معظم انقلاب است ،هفتم تیر شهادت شهید بهشتی و هفتاد و دو تن و دوازده تیر روز سرنگون شدن هواپیمای جمهوری اسلامی توسط آمریکای جنایتکار است که طبق بیانات رهبر معظم انقلاب این هفته را باید هفته حقوق بشر آمریکایی نامید که به دنیا نشان بدهیم حقوق بشری که آمریکا از آن دم می زند این است ،حقوق بشر آمریکا مساوی است با ترور و ریختن خون انسانهای بی گناه ،اما حقوق بشری که ما از آن دم می زنیم یعنی عدالت .

وی اظهار کرد:بهترین موعظه را خداوند در این می داند که شما به عدالت حکم کنید و افتخار جمهوری اسلامی این است که می خواهد عدالت را در کشور خودش و جهان مستقر و برقرار بکند همچنین افزود:آنچه در چشم انداز جمهوری اسلامی دیده شده اجرای فراگیر عدالت در جهان است .

وی گفت:حکومت اسلامی چهار مولفه مهم دارد از جمله رفاه ،امنیت،عدالت و معنویت که مهم ترین آنها عدالت است .

 

 

 

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت