بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، سند قوی شدن ایران است

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، هجدهمین دوره سراسری مسابقات قرآن و عترت با حضور ۴۶۰ نفر شرکت کننده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان قدس برگزار شد.

قابل ذکر است آزمون سراسری قرآن و عترت امسال، ۱۷۵ درصد نسبت به سالهای گذشته رشد داشته است و تعداد قابل توجهی از نوجوانان و جوانان، دانش آموزان، حافظان، طلاب و مادران در این آزمون شرکت کردند.
انتهای پیام/

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت