بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

تجدید پیمان مسئولین شهرستان قدس با شهدا، در سفر راهیان نور

جمعی از مسئولین شهرستان قدس در راستای تحقق اهداف عالیه نظام و پیمانی دوباره بستن با شهدا، به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح امروز اعزام کاروان های راهیان نور شهرستان قدس با حضور امام جمعه شهرستان، فرمانده سپاه، رئیس اداره آموزش و پرورش و دیگر مسئولین شهرستان آغاز شد.

جمعی از مسئولین شهرستان قدس در اولین کاروان راهیان نور، در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس اعزام و به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

خبرنگار: محمدجواد ماهر

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت