بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

تجلیل از بانوان خادم در مصلی نماز جمعه شهرستان قدس به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (سلام الله علیها)

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه (سلام الله علیها) و روز زن، حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس از بانوان خادم در مصلی نماز جمعه تجلیل کرد.

در این مراسم امام جمعه شهرستان قدس ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز زن، اظهار داشت: شما زنان و مادران قدر خود را بدانید که مردان بزرگ تاریخ از دامن شما زنان و مادران تربیت یافته اند.

گفتنی است از طلاب خواهر فعال در ستاد نماز جمعه در بخش مهدآدینه، پاسخگویی به مسائل شرعی و مشاورین مذهبی نیز تقدیر شد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت