بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

تجلیل از مقام معلم در آستانه روز معلم

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،

صبح امروز، در آستانه سالروز شهادت استاد شهید مطهری، حجت‌الاسلام و‌المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس، آقای گلی کانی فرماندار، مدیر اداره آموزش و پرورش و جمعی دیگر از مسئولین با حضور در دبستان نیایش، با معلمین حاضر در مدرسه دیدار و از مقام معلم به مناسبت این روز تجلیل کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس ضمن تبریک پیشاپیش عید سعید فطر و همچنین روز معلم اظهار کرد: قطعا طاعات شما در این ماه مبارک رمضان، مضاعف حساب خواهد شد؛ چرا که در این ماه شما تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت، علاوه بر روزه داری، زحمت زیادی برای رشد و تعالی دانش‌آموزان کشیده‌اید.

وی افزود: در ماه رمضان، جزو مهمترین کار هایی که سفارش شده است، بحث های علمی است؛ شما پیشتازان این فعالیت هستید.

امام جمعه شهرستان قدس در پایان تصریح کرد: زحمات شما برای تربیت آینده سازان نظام مقدس جمهوری اسلامی است یعنی دانش آموزان دهه نودی که مایه امید و تمدن ساز هستند.

در ادامه این دیدار امام جمعه، فرماندار و مدیر آموزش و پرورش به مطالبات و دیدگاههای معلمین عزیز توجه نمودند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت