بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

تداوم کمک های مؤمنانه برای نیازمندان در محلات اسلامی شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،

عصر روز گذشته، همزمان با ایام سراسر نور و بابرکت دهه کرامت، تعدادی بسته کمک معیشتی، شامل برنج، روغن، رب و ماکارونی، به همت سپاه، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس و سرگرد حفیظی فرمانده سپاه، حجت‌الاسلام و‌المسلمین حسنی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه و با همراهی خدام حرم مطهر حضرت امام رضا علیه‌السلام، در بین نیازمندان شهرستان توزیع گردید.

در این بازدید، خدام رضوی بسته های نمک تبرکی آستان قدس را در جهت افزایش رزق و روزی و همچنین جهت ایجاد برکت در این بسته های کمک معیشتی، به آنها افزودند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت