بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

تسخیر لانه جاسوسی انقلاب دوم ایران است/ مسئولان کشور قدردان حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان باشند

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس ،همزمان با سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، مردم دیندار و ولایتمدار شهرستان قدس همزمان با سراسر کشور در مراسم راهپیمایی ضد استکباری روز سیزدهم آبان حضور یافتند تا بیزاری خود را از ظلم و ستم دشمن استکباری اعلام کنند که همچنان با قدرت مقابل جور زورگویان ایستاده‌اند.‌‌ شرکت‌کنندگان در راهپیمایی روز ۱۳ آبان، با سردادن شعارهای “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

حجت الاسلام و المسلمین رضا جوکار امام جمعه شهرستان قدس اظهار داشت: امروز نسبت به سال های گذشته راهپیمایی ۱۳ آبان با شکوه و عظمت بیشتر و حضور پرشورتر و چشم گیر تر مردم برگزار شد.

وی افزود: پیام این راهپیمایی به دشمنان این است که ما همچنان پس از چهل سال از انقلاب اسلامی که امروز در گام دوم انقلاب و چله دوم انقلاب هستیم، برهمان آرمان اول انقلاب خود استواریم و امروز هم می خواهیم به شرق و غرب عالم “نه” بگوییم و به نظام استکبار جهانی بگوییم که ما روی پای خود ایستاده ایم و خواهیم ایستاد.

حجت الاسلام و المسلمین تصریح کرد: پیام امروز ما به جهان استکبار ستیزی و مبارزه با استکبار جهانی است و پیام داخلی علاوه بر اینکه تجدید پیمان با آرمان های انقلاب است پیام روشن دیگری هم دارد که آن در هر لحظه و در هر وضعیتی که انقلاب اسلامی به حضور مردم نیاز داشته باشد مردم بدون چشم داشت در صحنه حضور خواهند داشت و مسئولین باید قدردان این حضور پرشکوه باشند و برای حل مشکلات کشور روی مردم حساب کنند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت