بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

تفسیر قرآن کریم توسط امام جمعه در مسجد جامع شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،شامگاه امروز، پس از اقامه نماز مغرب و عشاء، سلسه جلسات تفسیر قرآن کریم توسط حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در مسجد جامع برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار در ادامه بحث تفسیری اذعان کرد: کار خدا شدنی است و هیچ جز جلودار ارادهٔ خداوند نیست؛ پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله مأمور به اصلاح یک حکم اشتباه به ظاهر دینی بود و نقش خط شکن را داشت.

وی در پایان تصریح کرد: توجه به بنیان خانواده، باعث افزایش تقوا در فرد می‌شود و این جلوه تقوا، مایه رسیدن زودتر آدمی به رشد و تعالی می‌شود.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت