بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

تهیه بسته غذایی به مبلغ یک میلیارد ریال برای خانواده های بی بضاعت و کم بضاعت شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، تهیه بسته غذایی به مبلغ یک میلیارد ریال برای خانواده های بی بضاعت و کم بضاعت شهرستان قدس در قالب رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه توسط شهرداری قدس با حضور امام جمعه شهرستان قدس، فرمانده سپاه، شهردار، اعضای شورای اسلامی صبح امروز صورت گرفت.
گفتنی است این بسته های معیشتی و بهداشتی شامل برنج، روغن، قند، ماکارونی، سویا، رب گوجه، عدس، لوبیا، ماسک و مواد ضد عفونی کننده است.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت