بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: پنج شنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

توجه فرهنگی به دانش آموزان تقویت کننده فرهنگ عمومی جامعه است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان قدس در سال جاری به ریاست امام جمعه شهرستان و با حضور فرماندار و دیگر اعضای این شورا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه مصوبات جلسه اخیر که غالبا دانش آموزی بود مورد بررسی و راهکارهایی برای مصوبات محقق نشده ارائه شد.

امام جمعه شهرستان قدس در این جلسه اظهار داشت: اگر در سال های گذشته به مصوبات شورای فرهنگ عمومی در خصوص مسائل دانش آموزان و نوجوانان توجه و عمل می‌شد امروز شاهد چالش های موجود در سطح مدارس نبودیم لذا همه دستگاه ها باید به بهبود وضعیت مدارس کمک کنند که توجه فرهنگی به دانش آموزان تضمین کننده فرهنگ عمومی جامعه است.

در ادامه این جلسه مسئولان با ارائه و بررسی طرح هایی در خصوص حوزه دانش آموزی مصوباتی را اعمال نمودند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت