بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

توزیع هزار پرس غذای گرم در روز میلاد امام رضا علیه السلام توسط جوانان قرارگاه فرهنگی نماز جمعه شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، تهیه و توزیع هزار پرس غذای گرم به همت کارگروه جوانان قرارگاه فرهنگی نماز جمعه و کانون فرهنگی، تربیتی مکتب شهید سلیمانی در آشپزخانه مسجد حضرت ابوالفضل علیه السلام واقع در خیابان گودرزی شمالی با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس، امام جماعت و هییت امنای مسجد و جمعی از جوانان صورت گرفت و در بین خانواده های نیازمند توزیع گردید.

گفتنی است امام جمعه شهرستان قدس علاوه بر عرض خداقوت خدمت این عاشقان اهل‌بیت، در پای دیگ های اطعام رضوی به تهیه و بسته بندی غذا پرداخت.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت