بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۲ مهر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

توزیع ۱۱۰ بسته کمک معیشتی بین نیازمندان شهرقدسی

امام جمعه شهرستان قدس: هر جا مطلع شوم مجموعه ای به مردم خدمتی میکند لازم میدانم تشکر و حمایت کنم.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،پیش از ظهر امروز، امام جمعه شهرستان قدس با حضور در حسینیه سیدالشهداء علیه السلام (زنجانی ها) از مسئولان شرکت سینا ریل پارس که تعداد ۱۱۰ بسته معیشتی در مناطق محروم شهرستان آماده توزیع داشتند تشکر و قدردانی کرد.

ایشان اظهار داشت: شرکت حمل و نقل سینا ریل پارس، مردم یاری و کمک به محرومان را در اولویت کار خود بعنوان مسئولیت اجتماعی قرار داده است که من بر خود لازم میدانم هر جا مطلع شوم چنین مجموعه هایی خدمتی به مردم انجام میدهند تشکر و حمایت کنم.

امام جمعه شهرستان قدس با اشاره به توزیع بسته های معیشتی توسط شرکت حمل و نقل سینا ریل پارس در حسینیه سیدالشهداء در شهرستان بیان کرد: نکته مهم در این توزیع، توجه شرکت به مسجد محوری و توجه به حفظ عزت و کرامت افراد نیازمند است.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت