بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

توزیع ۱ هزار و ۵۰۰ بسته لوازم التحریر بین دانش‌آموزان نیازمند شهرقدسی

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در رزمایش مشق احسان که عصر امروز در مدرسه سید جمال الدین اسدآبادی برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن سالروز آغاز امامت منجی عالم بشریت حضرت مهدی علیه‌السلام اظهار کرد: از تمام تلاش های مجموعه ها و گروه های جهادی که در راستای کاهش فقر قدم برمی‌دارند، تقدیر و تشکر می‌کنم. نکته‌ای که در توزیع کالا بین نیازمندان حائز اهمیت است، توزیع متوازن آن در بین تمام نیازمندان سطح شهرستان است. این توزیع سراسری باید با اولویت مناطق محروم، حواشی شهر و همچنین روستاها انجام شود.

ایشان همچنین افزود: این اقدام خداپسندانه که باید با سرعت انجام گیرد طعم خوش تحصیل را در آغاز فصل مدرسه به کام دانش آموزان عزیز منتقل خواهد کرد.

لازم به ذکر است این مراسم که فرماندار محترم و فرمانده محترم سپاه شهرستان نیز حضور داشتند از سوی بنیاد احسان علوی و گروه های جهادی بسیج شهرستان انجام گردید.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت