بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

توهین کنندگان شهدای مدافع حرم در جبهه داعش

واکنش امام جمعه شهرستان قدس به بیانیه محصور فتنه ۸۸: کسی که به شهدای مدافع حرم جسارت میکند و سرداران افتخار آفرین را سردار بی افتخار مینامد در جبهه داعش است.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،بدنبال انتشار بیانیه میرحسین موسوی محصور فتنه ۸۸ و اهانت و جسارت به شهدای مدافع حرم، امام جمعه شهرستان قدس در سخنرانی شب ۱۲ محرم در مسجد جامع شهر قدس، این بیانیه را در جهت همراهی با داعش و تقابل با تفکر سیدالشهداء علیه السلام دانست و اظهار داشت: کسی که به شهدای مدافع حرم جسارت می‌کند و سرداران افتخار آفرین جبهه مقاومت را سردار بی افتخار مینامد در جبهه داعش و غضب شده خدای متعال است.

ایشان همچنین افزود: مجالس روضه سیدالشهدا علیه‌السلام بصیرت بخش است و باید دو تفکر حسینی و یزیدی در این مجالس تبیین شود.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت