بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

جانبازان الگوی جهاد تبیین در جامعه هستند

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،عصر روز گذشته جمعی از مسئولین به مناسبت سالروز فتح خرمشهر با جانباز سرافراز آقای فولادی دیدار و گفتگو کردند.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این دیدار با اشاره به قرآن کریم اظهار داشت: شما جانبازان با عشق به شهادت در جبهه حاضر شدید و حالا از منتظرین شهادت هستید.

امام جمعه شهرستان قدس بیان کرد: جانبازان نمونه بارزی از جهاد تبیین دوران دفاع مقدس هستند و ما باید از آنها برای نسل جوان الگوسازی کنیم.

گفتنی است همسر جانباز، خواهر دو شهید دفاع مقدس می باشد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت